Neden Biz?Uzman Öğretmen
Kadrosu


Kendine Özgü Nitelikli
Yayınları


Gerçeğine Yakın Deneme
Sınavları


Etüt Programları


Soru Çözüm Programları


Uzaktan Eğitim

Hakkımızda


2008 yılında başladığımız eğitim ve öğretim faaliyetlerine Muğla Akademi olarak; sürekli gelişim ve değişim içerisinde, bilimsel ve teknolojik yenilikler doğrultusunda, Muğla’da alanımızda öncü kurumlar arasında yer almak, Atatürk ilke ve inkılaplarının özünü benimsemiş aydın nesiller yetişmesi için sürekli çalışmaktayız.

Öğrencilerin, bilgiyi ezbere dayalı olarak değil, araştırarak, sorgulayarak, gözlemleyerek, yaparak ve yaşayarak edinmesini sağlamaktır. Öz disiplini ve benlik saygısı gelişmiş, yaşantı zenginliği ve farkındalık düzeyi yüksek, paylaşımcı, kendini ifade edebilen, sorumluluk sahibi, kendi haklarını korurken başkalarının haklarına saygı gösteren, gelenek ve göreneklerimize karşı duyarlı, evrensel değerleri içselleştirebilen, doğayı koruyan Atatürk İlke ve İnkılâplarına bağlı bireyler yetiştirmektir.

Eğitimlerimiz

Hemen Sende Muğla Akademi ile Hedefine Ulaş!


Ön Başvuru Formu Nedir?

Ön Başvuru Formunu doldurarak kayıt işlemleri için bilgi almak istediğinizi belirtmiş olursunuz. Bize öğrenci hakkında bilgi vererek hangi grupta ders göreceği, fiyat bilgisi, ders saatleri gibi bir çok bilgiyi sizinle paylaşabiliriz.

Kişisel Bilgilerim Güvende mi?

Sizinle iletişime geçmemiz için paylaşmış olduğunuz iletişim bilgileriniz 256 Bit SSL Seltifikası ile korunmaktadır. Paylaşmış olduğunuz veriler sadece sizinle iletişime geçen personelimiz ile paylaşılmaktadır. Başvuru Yap Butonuna Bastığınızda KVKK Aydınlatma Metni'ni kabul etmiş sayılırsınız. Ayrıca KVKK Başvuru Formuna'da buradan erişebilirsiniz.

Başvuru Formu

İletişim Bilgilerimiz


 Sabit Telefon
0 (252) 213 10 11

 Eposta Adresi
bilgi@muglaakademi.com.tr

 Açık Adres
Muslihittin Mahallesi. Ethem Necmi Yener Caddesi. İdris Karazeybek Caddesi 5/A, 48000 Menteşe/Muğla